Vytisknuto z http://www.in2.cz
cz | en

o nás studio in2 - kvalita - dostupnost - moderní design

Lucie Barešová a Halka (Maršáková) Freidingerová

Studio In2 jsme založily v roce 2007. Obě jsme se ale věnovaly interiérům ještě před tím, než jsme se poznaly. Naším Studiem prošlo několik dalších členů, ale gró jsme my dvě, také proto In2 :). Naší doménou jsou interiéry soukromé a především ty dětské. Komerčních zakázek se objevuje méně, ale určitě se jim nevyhýbáme. Je to vždy příjemná změna.

V našem Studiu máme každá jasnou roli. Interně tomu říkáme, že Lucie je přes 3D a Halka přes 2D. To znamená, že Lucie řeší vše kolem stavebních věcí, dispozic, nábytku a světel. Halka se soustředí na celkovou barevnost, vzory, dekorace a textil.

Cílem naší práce je, aby se v námi navrženém prostoru dobře žilo. To, co navrhneme, umíme zrealizovat. Máme rády kvalitu, ale ne předražené vybavení. Vždycky se snažíme, aby všechno, co navrhneme, každá položka, měly svůj smysl a důležitost v tom daném interiéru. Pokud má klient oblíbenou věc, obraz nebo jiný prvek ve stávajícím zařízení, snažíme se ho využít a zachovat, nikoli vše "vyhodit" a nahradit novým. Ale vždy jde o dobro celku, aby se vše vzájemně podporovalo a harmonicky doplňovalo.

Jsou čtyři věci, bez kterých si neumíme představit útulný domov a to je bílá barva, dřevo, knihy a staré věci :)

lucie@in2.cz a halka@in2.cz

in2 | praha, česká republika | e: in2@in2.cz | t: 602 122 963, 608 072 177
vytvořil PC project